Szafka dolna Junona Line – niezstąpiona w kuchni

Kuchnia to pomieszczenie tętniące życiem. Jest miejscem zbiórki na poranną kawę, przestrzenią odkrywania nowych smaków, ale też dbania o rodzinę i jej potrzeby. Z kolekcją mebli kuchennych Junona Line uczynisz ją prawdziwą świątynią gotowania, w której to, co praktyczne i funkcjonalne spotyka się z estetyką wykonania.

Pojemna szafka kuchenna dolna Junona Line spodoba się zwolennikom tradycyjnych, lecz ulepszonych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o wygodzie użytkowania i szerokim wachlarzu zastosowań. Praktyczna półka dzieli szafkę na dwie strefy, dzięki czemu znajdą w niej miejsce zarówno przedmioty, po które sięgasz często, jak i te użytkowane rzadziej.

Zwróć uwagę, że blaty nie znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki, kupisz je na brw.pl.

Szafka kuchenna dolna o wymiarach 80x82 cm znajdzie zastosowanie w każdej kuchni – zarówno małym aneksie, jak i dużej przestrzeni przygotowywania posiłków. Niezależnie od tego, jakim metrażem dysponujesz, praktyczna szafka ułatwi Ci gromadzenie zapasów a także przechowywanie kuchennych przedmiotów takich jak naczynia lub garnki. Umieść ją w dogodnym dla Ciebie miejscu – zdecyduj, w której z kuchennych stref sprawdzi się najlepiej.

Lubisz nowoczesne rozwiązania bazujące na klasycznej elegancji? Ponadczasowe meble kuchenne Junona Line dodadzą Twojej kuchni charakteru. Na szafkę składa się korpus w kolorze wenge i front w kolorze dąb sonoma. Doskonałym uzupełnieniem całości jest zintegrowany uchwyt o prostym designie.

Kompletną zabudowę kuchni zapewnią Ci pozostałe elementy kolekcji Junona Line – dopasuj je do szafki kuchennej i ciesz się zestawem zaprojektowanym na miarę Twoich potrzeb. 

 

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82,5 cm
Waga 23.5 kg
Do pobrania