Junona Line – szafka która zagospodaruje naroże w kuchni

Praca w kuchni przebiegała sprawnie gdy wszystkie akcesoria masz pod ręką, wybierz więc zabudowę która odpowie na Twoje potrzeby. Meble z serii Junona Line dają możliwości dobierania kolejnych modułów, dopasowując się do kształtu, metrażu i aranżacji kuchni.

Jeśli planujesz zagospodarowanie naroża kuchennego, postaw na system, w którym zyskasz jak najwięcej cennego miejsca do przechowywania. Idealnym pomysłem będzie wybranie szafki dolnej narożnej Junona Line, w której pomieścisz kuchenne wyposażenie.

Choć naroża są zwykle problematyczne i mało funkcjonalne, sprytna zabudowa tej części kuchni może pomóc Ci w dobrym rozplanowaniu przechowywania. Szafka zabudowuje naroże o wymiarach 100x60 cm, dzięki czemu jest odpowiednim miejscem na zestawy garnków, patelnie, pojemniki różnego rodzaju i inne akcesoria, z których korzystasz na co dzień w kuchni. Prezentowana szafka jest prawostronna – jej front otwiera się na prawą stronę.

Nowoczesna szafka dolna narożna składa się z frontu w kolorze biały kredowy połysk oraz białego korpusu, całości dopełnia uchwyt o prostym designie oraz blat w kolorze dąb craft złoty. Neutralna kolorystyka sprawia, że meble pasują do każdego wnętrza optycznie je powiększając. Stają się one świetną bazą do zaaranżowania własnej kuchni z akcentami kolorystycznymi. 

Odkryj więcej możliwości mebli modułowych Junona Line i stwórz zabudowę, która spełni Twoje wymagania.