Szafka dolna Sole – proste przechowywanie

Lubisz eksperymenty kulinarne, przygotowywanie posiłków dla całej rodziny i gromadzenie własnych, sprawdzonych przepisów? Dobrym towarzyszem podczas gotowania jest funkcjonalna i elegancka zabudowa kuchenna. Kolekcja Family Line z frontami Sole to meble, bez których trudno sobie wyobrazić kuchenną przestrzeń.

W szafce o rozmiarach 45x82 cm możesz przechowywać dowolne przedmioty. Będą to talerze, deski do krojenia, salaterki i półmiski, czy robot kuchenny, mąka tortowa i zapas makaronu? Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, zyskasz do tego wygodny dostęp. Szafka dolna została zaprojektowana tak, abyś była zadowolona.

Co zwraca Twoją uwagę gdy patrzysz na zabudowę Sole? Jej gładkie fronty w kolorze biały połysk (lakier) i prosty korpus w kolorze biały alpejski? A może subtelne listwowe uchwyty, które nie zaburzają gładkiego frontu, a jednocześnie ułatwiają dostęp do zawartości szafki kuchennej Sole? Na pewno ciekawym rozwiązaniem są regulowane nóżki o wysokości 10 cm.

Kompaktowa szafka sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!