Szafka dolna Sole - proste przechowywanie

Lubisz eksperymenty kulinarne, przygotowywanie posiłków dla całej rodziny i gromadzenie własnych, sprawdzonych przepisów? Dobrym towarzyszem podczas gotowania jest funkcjonalna i elegancka zabudowa kuchenna. Kolekcja Family Line z frontami Sole to meble, bez których trudno sobie wyobrazić kuchenną przestrzeń.

W szafce o rozmiarach 45x82 cm możesz przechowywać dowolne przedmioty. Będą to talerze, deski do krojenia, salaterki i półmiski, czy robot kuchenny, mąka tortowa i zapas makaronu? Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, zyskasz do tego wygodny dostęp. Szafka dolna została zaprojektowana tak, abyś była zadowolona.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).A może subtelne listwowe uchwyty, które nie zaburzają gładkiego frontu, a jednocześnie ułatwiają dostęp do zawartości szafki kuchennej Sole? Na pewno ciekawym rozwiązaniem są regulowane nóżki o wysokości 10 cm.

Kompaktowa szafka sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!