Szafka dolna Sole – kuchnia pod kontrolą

Kuchnia to Twoje ulubione domowe miejsce? Chętnie eksperymentujesz i dzielisz się z bliskimi ulubionymi przepisami? Gotowanie może być jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, jeżeli Twoja kuchnia będzie nie tylko ładna, ale też funkcjonalna. Zabudowę wnętrza stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole, która odznacza się nowoczesnymi  frontami, zintegrowanymi uchwytami i akcesoriami (kosze cargo, ociekarki itd.) w standardzie.

Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, a w Twojej kuchni jest idealne miejsce dla szafki o szerokości 80 cm? Wygrałeś los na loterii i zyskujesz komfortową zabudowę, która spełni Twoje zapotrzebowania. Możesz w niej przechowywać garnki, robot kuchenny, zastawę obiadową i produkty sypkie jak kasze i makarony. Chcesz postawić na funkcjonalność? Możesz zamontować w niej kosze do segregacji śmieci, mając je wszystkie w jednym miejscu.

Podoba Ci się ponadczasowość zabudowy kuchennej Sole? To zasługa uniwersalnego zestawienia kolorystycznego korpusu w kolorze biały alpejski oraz frontów w kolorze dąb arlington . Na uwagę zasługuje także subtelna listwa, która pełni rolę wygodnego uchwytu. Nowoczesny styl mebli kuchennych podkreślają wysokie nóżki, które należy zamaskować cokołem.

Szeroka szafka Sole może być lewa, lub prawostronna. Ty zdecyduj, przed pierwszym montażem, która wersja sprawdzi się w Twojej kuchni.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 25.3 kg
Do pobrania