Szafka Sole L6 – zabudowa Twojej lodówki

Kolekcja mebli kuchennych Family Line z Sole L6 łączy funkcjonalne rozwiązania, praktycznie zaprojektowane wnętrza szafek (kosze cargo, ociekarki) i elegancki wygląd. Dzięki temu zyskujesz efektowną zabudowę kuchni, w których spędzanie czasu i gotowanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Pamiętasz z Hollywoodzkich produkcji typowo amerykańskie domy, w których lodówki były ukryte w meblach? Ten elegancki sposób na urządzenie kuchni przeniósł się na nasze podwórko. Jeżeli podoba Ci się takie rozwiązanie, to konieczny będzie zakup szafki pod zabudowę lodówki. Otwórz front i zyskaj dostęp do zawartości lodówki.

Szafka kuchenna Sole L6 o wymiarach 60x207 cm to optymalna zabudowa lodówki o maksymalnych wymiarach 55x178 cm. W ten sposób stworzysz spójną zabudowę kuchni i wygodną oprawę dla kuchennego niezbędnika – lodówki.

Korpus w kolorze czarnym jest ramą dla gładkich frontów w kolorze dąb halifax natura. Nowoczesny styl podkreślają długie uchwyty w czarnym kolorze i regulowane nóżki.

Szafka kuchenna Sole L6 jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!