Szafka gospodarcza Top Line – skarby w koszach

Kuchnia to miejsce eksperymentów, pełnych smaków i zapachów. Aby ułatwić ich przeprowadzanie spraw, by Twoja kuchnia była ergonomiczna, a zarazem pozostawała stylowa. Nowoczesną zabudowę kuchni stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, która wyróżnia się lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Szafka gospodarcza Top Line z koszem cargo sprawdzi się w przechowywaniu butelek z sokami, słoików z przetworami, oleju i oliwy czy suchych produktów, tj. makaron, ryż, kasze lub przypraw. Łatwy dostęp do zawartości zapewnia wysuwany kosz.

Szafka typu słupek ma 30 cm szerokości, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w niewielkich, jak i nieco większych przestrzeniach.

Mebel dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. W pierwszej korpus w kolorze szary grenola połączono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk. Kosz cargo w kolorze antracyt.

Dopełnieniem całości będzie cokół i blat, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz połączyć z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc tym samym zabudowę kuchni dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.