Szafka gospodarcza Top Line – przechowuje to, co warto mieć w swojej kuchni

Podczas urządzania kuchni masz wiele możliwości aranżacyjnych. Zacznij od podstaw – od wybrania idealnych mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Meble wyróżniają się harmonijną linią, nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka gospodarcza Top Line to idealne miejsce na środki czystości, chemię, przyrządy do sprzątania lub wręcz przeciwnie – na kasze, ryże, makarony, zapasy w słoikach lub robota kuchennego i zastawę stołową. Niezależnie na co się zdecydujesz, w organizacji przechowywanych rzeczy pomoże 5 praktycznych półek, ukrytych za frontami.

Wysoka i wąska szafka typu słupek ma 207 cm wysokości i 40 cm szerokości. Z pewnością docenisz jej głębokość równą 56cm. Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Możesz wybrać jedną spośród 2 wersji kolorystycznych. Korpus w kolorze szary grenola zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast korpus w kolorze biały alpejski  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz wkomponować w zabudowę kuchni, w której znajdą się również inne elementy kolekcji Family Line. Dowolnie je ze sobą łącz i ciesz się ergonomiczną aranżacją.