Szafka dolna Top Line – organizacja kuchennych narzędzi

Optymalna organizacja przestrzeni kuchni ułatwi poruszanie się po niej, a dzięki temu również gotowanie. Połączeniem ergonomii i stylu jest  nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, która wyróżnia się prostymi modułami, lakierowanymi frontami, a także szeroką gamą elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladami Top Line to idealne miejsce do przechowywania kuchennych niezbędników. Ich organizację ułatwią 3 szuflady, w których znajdzie się miejsce zarówno na sztućce, jak i silikonowe łopatki, durszlak, sitka, wyciskarkę do cytrusów, garnki lub plastikowe pojemniki. Niektórzy chowają w nich przyprawy lub produkty sypkie, np. ryż.

Szafka o szerokości 40 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzu o niewielkim metrażu. Szuflady wyposażono w system Sambox, który wytrzymuje udźwig do 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 60 cm i 80 cm.

Kuchnia biała czy szara? Mamy obie wersje kolorystyczne! Pierwsza stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga łączy korpus w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji tworząc spójną i ergonomiczną zabudowę. Teraz gotowanie będzie jeszcze łatwiejsze!