Szafka dolna Top Line – zabudowa w Twoim stylu

Jakie 3 cechy powinna posiadać kuchnia? Być funkcjonalna, dopasowana do Twoich potrzeb i stylowa. Taką aranżację możesz stworzyć z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line sprawdzi się jako organizer na sztućce i nie tylko. Do dyspozycji masz podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, którą możesz wykorzystać do przechowywania silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów lub pojemników plastikowych.

Prawostronna szafka o szerokości 50 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się w każdym wnętrzu. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig aż 40 kg, a przy tym posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Dopasuj meble do swojego gustu i wybierz spośród 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji tak, by kuchnia służyła nie tylko Tobie, ale także całej Twojej rodzinie. Codzienne gotowanie będzie od teraz przyjemnością!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.35 kg
Do pobrania