Szafka dolna Top Line – pojemne miejsce do przechowywania

Jesteś w trakcie remontu, a może projektujesz swoją kuchnię po raz pierwszy? W nowoczesnej aranżacji nie może zabraknąć kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Cechuje je prostota, gładkie i lakierowane fronty, a także wysoka funkcjonalność, którą możesz rozbudować za pomocą elementów tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

W szafce dolnej Top Line możesz przechowywać naczynia, tj. talerze, miseczki, naczynie żaroodporne i mały sprzęt AGD. Praktyczna półka ułatwi uporządkowanie i utrzymanie w ładzie przechowywanych przedmiotów.

Szafka o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm doskonale sprawdzi się w kuchni o mniejszym i większym metrażu. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40, 45 i 80 cm. Szafka dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Ciekawa możliwości aranżacyjnych? Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych szafki Top Line. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Więcej światła? Drugie rozwiązanie stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz ustawić w pobliżu innych elementów z kolekcji Family Line tworząc ergonomiczną zabudowę kuchni, z której skorzysta cała rodzina.