Szafka gospodarcza Top Line – na wszystko to, co warto mieć w swojej kuchni

W aranżacji kuchni nie może zabraknąć stylowej zabudowy mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Czym się wyróżniają? Przede wszystkim harmonijną linią, nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka gospodarcza Top Line sprawdzi się w przechowywaniu środków czystości, chemii, artykułów do sprzątania lub wręcz przeciwnie, produktów spożywczych – kaszy, ryżu, makaronu, zapasy w słoikach lub robota kuchennego i zastawę stołową. Niezależnie na co się zdecydujesz, w organizacji przechowywanych rzeczy pomoże 5 praktycznych półek, ukrytych za frontami.

Szafka typu słupek o wysokości 207 cm i 60 cm szerokości zachwyci Cię swoją głębokością równą aż 56cm. Szafka dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jedną spośród 2 wersji kolorystycznych. Korpus w kolorze szary grenola zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast korpus w kolorze biały alpejski  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Nie zapomnij o wyborze cokołu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz ustawić w towarzystwie pozostałych elementów kolekcji Family Line. Dowolnie je ze sobą łącz i ciesz się ergonomiczną aranżacją.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 207 cm
Waga 56.7 kg
Do pobrania