Szafka dolna Top Line – pojemna i praktyczna

Jeżeli urządzasz kuchnię, to wiesz jak ważne jest w niej połączenie estetyki i funkcjonalności. Jak to osiągnąć? Wybierając zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Wyróżnia ją prostota, gładkie i lakierowane fronty, a także możliwość rozbudowy funkcjonalności za pomocą elementów tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

W dwudrzwiowej szafce dolnej Top Line swoje miejsce znajdą talerze, miski, naczynia żaroodporne i mały sprzęt AGD. Praktyczna półka pomoże posegregować przedmioty, co ułatwi do nich dostęp.

Szafka o szerokości 80 cm i głębokości 46 cm będzie odpowiednim wyposażeniem, zwłaszcza w większym metrażu, ale i w mniejszym gdzie ważne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40, 45 i 60 cm.

Możesz wybrać jedną z 2 wersji kolorystycznych szafki Top Line. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji, dzięki czemu stworzysz spójną i ergonomiczną zabudowę kuchni, w której z radością będziesz gotowała i spędzała czas z bliskimi.