Szafka dolna Verdi – cargo dla pełnej wygody
 

Wolisz tradycyjne przepisy czy kulinarne eksperymenty? Niezależnie od Twoich preferencji przygotowywanie posiłków stanie się znacznie łatwiejsze, gdy wszystko będziesz mieć pod ręką. Synonimem komfortu w kuchni są funkcjonalne kosze cargo. Znajdziesz je w wszechstronnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka wyposażona w kosz cargo w kolorze antracyt to spiżarnia w kompaktowej wersji. Możesz trzymać tu słoiki z marynowanymi grzybami, dżemy lub kiszonki. To również dobre miejsce na wszelkie przyprawy i produkty suche. Szafki typu cargo sprawdzają się też jako przestrzeń na domową chemię. Wymiary 30 × 82 cm to gabaryt, który pomieści więcej niż możesz się spodziewać.

W parze z funkcjonalnością idzie dopracowane w najmniejszych detalach wzornictwo. Fronty z płyty MDF w matowym wykończeniu zdobi efektowna listwa. Dzięki temu całość prezentuje się niezwykle elegancko, a przy tym stanowi uniwersalną bazę, do której łatwo dobrać wyraziste dodatki. Zabudowa kuchenna z frontami Verdi sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, skandynawskich i vintage.

Do wykończenia szafki typu cargo potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.