Szafka dolna Verdi – mała, a funkcjonalna
 

Czy da się gotować z większą przyjemnością? Da się! W funkcjonalnej i stylowej kuchni, którą urządzisz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród szerokiej gamy modeli znajdziesz też wąską szafkę dolną, która zmieści się nawet w niewielkim wnętrzu.

Mała szafka Verdi o wymiarach 40 × 82 cm świetnie współgra z szafką górną tej samej szerokości. Została przedzielona praktyczną półką, która ułatwia segregację rzeczy. W środku możesz trzymać sprzęt AGD, pudełka śniadaniowe czy miski na sałatki. Szybko wyjmiesz je na blat, a na co dzień będą estetycznie ukryte.

Gustowne wzornictwo może być podstawą aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Jedno jest pewne – to doskonały wybór na lata. Fronty Verdi wykonane są z płyty MDF o matowym wykończeniu, a ich efektowne dopełnienie stanowi dekoracyjna listwa. Z łatwością połączysz zabudowę z ciepłym kolorem drewna czy strukturą kamienia.

Dolna szafka Verdi o szerokości 40 cm dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz wariant, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.