Szafka wysoka Verdi – porządek od podłogi do sufitu
 

Funkcjonalna kuchnia nie istnieje bez pojemnych szafek. Domowe zapasy sypkich produktów albo słoiki z aromatycznymi przetworami wygodnie przechowasz w wysokiej szafce Verdi. To jeden z wielu modeli dostępnych w eleganckiej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Artykuły spożywcze – takie jak mąka, cukier, olej – poustawiasz na 5 półkach, tworzących 6 przestronnych przegródek. Dzięki dużej ilości miejsca, zmieści się tu sporo produktów, a ich segregowanie będzie łatwe i przyjemne.

Szafka gospodarcza o wymiarach 40 × 207 cm sprawdzi się również w przechowywaniu naczyń lub środków czystości. Wysoki słupek pomaga zagospodarować przestrzeń od podłogi do sufitu, dzięki czemu wnętrze wygląda na harmonijne i uporządkowane.

Fronty Verdi wykonane z płyty MDF o matowym wykończeniu pasują zarówno do aranżacji klasycznych, jak i skandynawskich czy vintage. Efektownym detalem jest dekoracyjna listwa – szafki prezentują się bardzo stylowo.

Szafka Verdi występuje w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.