Szafka dolna Verdi – rzeczy pod ręką

 

Ergonomiczna i uporządkowana kuchnia oznacza szybsze przygotowywanie posiłków i więcej czasu na relaks. Szafka dolna Verdi, którą umieścisz tuż pod blatem, zapewni Ci wygodny dostęp do rzeczy, które chcesz mieć zawsze w zasięgu ręki. A przy tym ma ciekawy design, który ozdobi Twoją kuchnię. Szafka o szerokości 45 cm to jeden z wielu modeli stylowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka o wymiarach 45 × 82 cm zmieści się nawet w niedużym wnętrzu i będzie dobrym miejscem na małe sprzęty AGD, serwis obiadowy czy naczynia żaroodporne. Przestrzeń przedzielono półką, która tworzy 2 przegródki ułatwiające segregację rzeczy.

Matowe fronty z płyty MDF wykończone dekoracyjną listwą uświetnią wystrój kuchni. W zależności od użytych dodatków, mebel sprawdzi się zarówno w aranżacji klasycznej, jak i skandynawskiej czy vintage. Harmonijnie łączy się ze strukturą drewna, kamieniem oraz cegłą.

Szafka kuchenna z półką występuje w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół –zamówisz je na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18 kg
Do pobrania