Szafka dolna Verdi – unikalne wzornictwo i pełna wygoda

Przyrządzanie posiłków nie musi być tylko codziennym obowiązkiem, ale może stać się świetną zabawą. Zaproś bliskich na wspólne gotowanie i ciesz się wyjątkowym obiadem. W funkcjonalnej kuchni, którą możesz urządzić za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi,  każdy z domowników będzie czuł się jak prawdziwy kucharz.

Szafka dolna o szerokości 50 cm to sposób na uporządkowanie różnego typu przedmiotów. W przechowywaniu sztućców sprawdzi się praktyczna szuflada wyposażona w system Sambox. System zapewnia udźwig do 25 kg, więc możesz trzymać tu też cięższe rzeczy, takie jak wałek czy tłuczek. W opcji dostępny jest również amortyzator cichego domyku.

Z kolei szafka ukryta za drzwiami to odpowiednie miejsce na pojemniki śniadaniowe czy małe AGD. Przestrzeń została przedzielona półką, co ułatwia segregację rzeczy.

Szafka kuchenna o wymiarach 50 × 82 cm to nie tylko użyteczny mebel do przechowywania, lecz także unikatowy design. Stylowe, matowe wykończenie frontów wzbogaca dekoracyjna listwa. Tego typu szafka stanowi doskonały przykład stwierdzenia, że umiar zawsze jest w modzie. Mebel komponuje się zarówno ze stylem klasycznym, jak i skandynawskim oraz vintage.

Szafka Verdi występuje w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.