Szafka dolna Verdi – zapomnij o bałaganie
 

Nowoczesne rozwiązania w parze z unikatowym wzornictwem – tak najkrócej można scharakteryzować kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród wielu modeli szafek znajdziesz też prawdziwe klasyki, bez których ciężko wyobrazić sobie funkcjonalną kuchnię. Jednym z najpopularniejszych modeli jest szafka dolna o szerokości 60 cm.

Szybka sałatka na kolację? Sycący lunch do pracy? Niech miski, talerze i pudełka na żywność zawsze będą pod ręką! Schowasz je w szafce Verdi o wymiarach 60 × 82 cm. Duża przestrzeń przedzielona półką ułatwi Ci segregację naczyń i akcesoriów. W mig wyjmiesz je prosto na blat, co przyspieszy przygotowywanie posiłku.

Pełny front Verdi o stylowym, matowym wykończeniu stanie się prawdziwą ozdobą kuchni. Zwróć uwagę na efektowną listwę wieńczącą drzwi. Tego typu szafka może być elementem zabudowy kuchni klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Pięknie koresponduje z ciepłą strukturą drewna, cegłą czy kamieniem.

Dolna szafka kuchenna dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz wariant, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 22.58 kg
Do pobrania