Szafka wysoka z szufladami Verdi – sposób na praktyczną spiżarnię
 

Czy jedna szafka może zastąpić spiżarnię? Tak, jeśli jest to wysoka szafka z szufladami. Zyskujesz wygodny dostęp do wszystkich zapasów, a uniwersalny i elegancki design stanie się ozdobą Twojego wnętrza. Szafkę znajdziesz w stylowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi, która wyróżnia się szeroką gamą funkcjonalnych rozwiązań.

Sposób na błyskawiczny obiad? Penne z pomidorami! Makaron, puszkę pomidorów, oliwę i przyprawy przechowasz w szafce gospodarczej Verdi. Będzie Twoją podręczną spiżarnią, w której zgromadzisz produkty stanowiące podstawę wielu dań.

Wysoki słupek kuchenny to sposób na dobre wykorzystanie przestrzeni. Do dyspozycji masz 4 szuflady wewnętrzne – po wszystkie rzeczy sięgniesz z łatwością, a ponadto zachowasz nad zapasami większą kontrolę. Szuflady z systemem Smartbox wytrzymują obciążenie do 40 kg. Ich kolejnymi zaletami są pełny wysuw i ciche domykanie. Półka to dobre miejsce na rzeczy, które jeszcze nie zostały otwarte. Wszystko to dyskretnie ukryte za dwoma estetycznymi frontami.

Fronty Verdi wykonane są z płyty MDF w eleganckim, matowym wykończeniu urozmaiconym dekoracyjną listwą. To wybór na lata, który pozwoli stworzyć zabudowę pasującą zarówno do aranżacji klasycznych, jak i skandynawskich czy utrzymanych w duchu vintage.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 84.11 kg
Do pobrania