Szafka dolna Verdi – pełna wygoda

Jeden ruch i wszystko na wyciągnięcie ręki – szuflady są podstawą ergonomicznej kuchni. Możesz trzymać w nich naczynia, pojemniki czy produkty spożywcze. Dlatego nie zapomnij o praktycznej szafce z szufladami przy planowaniu zabudowy. Wiele modeli znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka dolna z trzema szufladami pozwoli Ci szybko sięgnąć po potrzebną rzecz bez tracenia czasu na zbędne poszukiwania. Ma wymiary 60 × 82 cm, więc przechowasz tu zarówno zestaw sztućców, jak i komplet talerzy czy garnków. Wolisz trzymać w szufladach artykuły spożywcze? To również świetny pomysł. Przyprawy, mąki czy kasze w przezroczystych, podpisanych pojemnikach będą wygodniejsze w użyciu.

W trosce o Twój komfort zadbaliśmy o płynne wysuwanie się szuflad. Są one wyposażone w system Sambox, który zapewnia udźwig do 25 kg. W opcji dodatkowo płatnej dostępny jest amortyzator cichego domyku.

Szafka z szufladami to nie tylko maksymalna funkcjonalność, lecz także ponadczasowa elegancja. Matowe fronty z płyty MDF ozdobiono efektowną listwą, która dodaje całości szyku. Tego typu mebel stanowi definicję uniwersalności. Z jednej strony doskonale wpisze się w aranżacje klasyczne, z drugiej pasuje do estetyki skandynawskiej czy vintage.

Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 43.89 kg
Do pobrania