Szafka górna Iris – pojemna i praktyczna

Nowoczesna, funkcjonalna i zachwycająca – taka będzie Twoje kuchnia, w której zagości kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Linia wyróżnia się prostymi, ponadczasowymi bryłami, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Jak najlepiej urządzić kuchnię by była praktyczna? Wykorzystując maksymalnie miejsce, jakie tworzą meble. W szafce górnej Iris znajdziesz 2 półki, na których możesz przechowywać naczynia: talerze, kubki, miseczki, pucharki i akcesoria kuchenne, mały sprzęt AGD i inne przedmioty, które chcesz mieć w zasięgu ręki.

Szafkę  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości, z którą stworzy zgrany duet. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 45, 50 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Mebel jest dostępny w 2 modnych wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

To nie wszystko! Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz połączyć z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Dobierz wszystkie elementy tak, aby  stworzyły ergonomiczną przestrzeń w Twojej kuchni.