Szafka górna Junona Line –  idealne miejsce na kuchenne naczynia  

Każdy Twój dzień zaczyna się od wędrówki do kuchni? Lubisz budzić się w towarzystwie aromatycznej kawy a może szklanki wody z cytryną? Aby poranki były jeszcze przyjemniejsze, wyposaż swoją kuchnię w meble z kolekcji Junona Line wyróżniające się minimalistyczną formą i elegancką kolorystyką.

Jeśli szukasz pojemnego miejsca na naczynia do serwowania napojów, szafka górna wisząca z półką będzie odpowiednim wyborem. Zmieścisz w niej nie tylko szklanki, ale i ulubione kubki, filiżanki do kawy czy kieliszki. Pijasz kawę nawet kilka razy dziennie? Filiżanki na ukochane espresso umieść w dolnej części szafki – dzięki temu zyskasz łatwy dostęp do zawartości, po którą najczęściej sięgasz.

Szafkę górną o szerokości 40 cm i wysokości 57 cm zawieś nad szafką dolną, która ma tę samą szerokość. Taki układ stworzy atrakcyjną kompozycję wizualną. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

W kuchni na lata liczy się nie tylko trwałość materiałów, ale i ponadczasowy design. Biały korpus szafki, fronty w kolorze dąb delano jasny oraz grafitowe uchwyty o prostej linii są gwarancją modnego wyglądu mimo zmieniających się trendów aranżacyjnych.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci praktyczny podział dostępnej przestrzeni. Zobacz, co oferuje system kuchni modułowych Junona Line.

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 9.9 kg
Do pobrania