Szafka górna Junona Line –  niezawodna przestrzeń w kuchni

Lubisz mieć wszystko pod ręką? Wyposaż swoją kuchnię w meble z kolekcji Junona Line wyróżniające się minimalistyczną formą, elegancką kolorystyką oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Jeśli szukasz pojemnego miejsca na naczynia, szafka górna wisząca z półką będzie odpowiednim wyborem. Zmieścisz w niej nie tylko szklanki, ale i ulubione kubki, filiżanki do kawy czy kieliszki. Pijasz kawę nawet kilka razy dziennie? Filiżanki na ukochane espresso umieść w dolnej części szafki – dzięki temu zyskasz łatwy dostęp do zawartości, po którą najczęściej sięgasz.

Szafkę górną o szerokości 40 cm i wysokości 57 cm zawieś nad szafką dolną, która ma tę samą szerokość. Taki układ stworzy atrakcyjną kompozycję wizualną. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

W kuchni na lata liczy się nie tylko trwałość materiałów, ale i ponadczasowy design. Biały korpus szafki oraz fronty w kolorze biały kredowy połysk to idealny przepi na sukces. Charakter mebla podkreślają ponadczasowe uchwyty o prostej lini.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci praktyczny podział dostępnej przestrzeni. Zobacz, co oferuje system kuchni modułowych Junona Line.

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 57 cm
Waga 10.2 kg
Do pobrania