Szafka górna Junona Line – organizacja w twojej kuchni

Porządek to jeden z podstawowych warunków efektywnej pracy w kuchni. Jeśli nie lubisz marnować czasu, a do tego cenisz sobie ponadczasowe rozwiązania, wybierz kolekcję mebli kuchennych Junona Line, która zachwyci Cię solidnością wykonania i modnym designem.

Szafka górna wisząca pomoże Ci w uporządkowaniu talerzy i talerzyków, zastawy obiadowej oraz różnego rodzaju akcesoria do gotowania i pieczenia. Ukryta za frontem półka pozwoli Ci sprytnie zagospodarować wnętrze.

Szafka górna o wymiarach 50x57 cm świetnie uzupełni szafkę z dolnej zabudowy o takiej samej szerokości. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wzornictwo, z pewnością spodoba Ci się wygląd mebli kuchennych Junona Line, gdzie  front w kolorze biały kredowy połysk idealnie współgra z korpusem w kolorze białym, całości dopełnia ponadczasowy uchwyt. Takie połaczenie pasuje do każdego wnętrza wprowadzając nutę nowoczesności przy tym optycznie je powiekszając.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci praktyczny podział dostępnej przestrzeni. Zobacz, co oferuje system kuchni modułowych Junona Line