Szafka górna Junona Line – pojemna szafka wisząca

Perfekcyjnie zorganizowana kuchnia to Twój klucz do kulinarnych sukcesów. Bez względu na to, czy gotujesz jedynie dla siebie, czy też dla wieloosobowej rodziny, kuchenna przestrzeń musi być dopasowana do Twoich oczekiwań. Meble z kolekcji Junona Line stworzą zabudowę, która może im sprostać.

Wisząca szafka górna to wiele możliwości praktycznego przechowywania i łatwy dostęp do kuchennych akcesoriów. Co może skrywać się za drzwiami szafki? Wszystko to, czego nie wyeksponujesz na otwartych półkach i relingach – talerze obiadowe, misy, miseczki i salaterki. Jeśli masz inny pomysł na zastawę stołową, w pojemnej szafce schowaj tekstylia, rękawice kuchenne lub zapasy kawy i herbaty. Praktyczna półka ułatwi Ci segregację produktów spożywczych i drobnych przedmiotów.

Szafkę górną o wymiarach 60x57 cm zawieś nad szafką dolną o takiej samej szerokości, zyskując atrakcyjną kompozycję wizualną.

Piękny rysunek usłojenia skontrastowany z jasnym, stonowanym kolorem frontów dąb delano jasny, biały korpus i poziome grafitowe uchwyty o prostej linii wyróżniające kolekcję Junona Line to przepis na nowoczesną zabudowę na lata.

Odkryj więcej możliwości, jakie oferuje system kuchni modułowych Junona Line. Zobacz, jak urządzić piękną kuchnię dopasowaną do Twojego budżetu.