Szafka wisząca Sole – przechowywanie aż po sufit!

Przestrzeń kuchenna to miejsce nowych wyzwań kulinarnych, eksperymentów i sprawdzonych przepisów, nowych smaków, tradycyjnych aromatów, a wśród nich sprawdzona zabudowa kuchenna, która ułatwia gotowanie. Kolekcja mebli Family Line z frontem Sole zachwyca swoją nowoczesną, ponadczasową formą i funkcjonalnymi rozwiązaniami (ociekarka, kosze cargo w standardzie).

Szafka kuchenna wisząca Sole z 3 półkami to miejsce na przyprawy, kubki, szklanki lub suchy prowiant, jak mąka, makarony i cukier. Jest wąska, a zatem sprawdzi się jako organizer na szklanki lub kieliszki do różnego rodzaju trunków. A Ty, jaki masz pomysł na jej zagospodarowanie?

Potrzebujesz wysokiej zabudowy po sufit? Z pomocą przychodzi szafka górna, której wymiary to 30x95 cm, która sięgnie wysoko. Możesz ją zawiesić na tożsamą szafką dolną o szerokości 30 cm tworząc komplementarną zabudowę. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm – możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawkę (NO-40/23 lub NO-60/23). Taka zabudowa pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej.

Nowoczesne fronty w kolorze dąb arlington dopełniają jasne korpusy w kolorze biały alpejski. Ponadczasowa i elegancka biel rozjaśni wnętrze i optycznie je powiększy. Na uwagę zasługuje także uchwyt zintegrowany z krawędzią frontu, który ułatwi dostęp do zawartości mebla. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.