Szafka wisząca Sole – wąska i wysoka

Organizujesz przestrzeń swojej kuchni i robisz projekt rozmieszczenia poszczególnych szafek? Pamiętaj, że zabudowa ma być przede wszystkim praktyczna i ergonomiczna tak, aby ułatwić Ci codzienne gotowanie. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole to idealne połączenie funkcjonalności (kosze cargo, ociekarki) oraz stylu (front ze zintegrowanym uchwytem).

Szafka kuchenna górna to miejsce, w którym najczęściej przechowujemy przyprawy, budynie, szklanki, talerze lub produkty takie jak makaron, mąka i bułka tarta. Równie często można spotkać się z przechowywaniem w niej leków lub takich akcesoriów kuchennych jak szejker czy termos. Jeżeli nie wiesz gdzie je przechowywać, to ta szafka sprawdzi się w tym doskonale.

Mebel o wymiarach 40x95 cm sięga aż po sufit, więc jeżeli planujesz taką pełną zabudowę, to nie możesz obejść się bez niego. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm – możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawkę (NO-40/23 lub NO-60/23). Taka zabudowa pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej. Wysoka szafka daje możliwość swobodnego przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz. Możesz zawiesić ją nad szafką dolną o szerokości 40 cm lub zakupioną podwójnie nad szafką o szerokością 80 cm. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki.

Jak rozjaśnić i powiększyć wnętrze? Wystarczy wybrać jasną kolorystykę mebli, wówczas nawet pełna zabudowa nie przytłoczy wnętrza. Korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z frontem dąb arlington.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 95 cm
Waga 17.8 kg
Do pobrania