Szafka wisząca Sole – kuchenna witryna

Ponadczasowa i praktyczna - taka jest kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To ona przyciąga spojrzenia połyskującymi frontami, zintegrowanymi uchwytami i markowymi akcesoriami. Wśród wielu różnorodnych brył znajdziesz te, które pomogą Ci przechować artykuły gospodarstwa domowego oraz oprawić sprzęt AGD.

Szafka z 1 frontem szklanym o jasno-mlecznym nowoczesnym wybarwieniu, to idealne miejsce na szklanki, kieliszki lub zastawę stołową, czyli wszystko to, co warto mieć w zasięgu ręki, a przy tym ustawione równo wygląda schludnie nawet za przeszklonym frontem. A Ty, wiesz już co w niej postawisz?

Standardowe wymiary witryny górnej Sole równe 40x72 cm sprawdzą się w każdym wnętrzu, tworząc nowoczesną zabudowę wnętrza. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki. Możesz ją zawiesić nad szafką o tej samej szerokości lub zakupioną podwójnie nad szafką o szerokości 80 cm.

Mebel w jasnym odcieniu współgra z resztą kolekcji, rozjaśnia i optycznie powiększa wnętrze. Korpus w kolorze biały alpejski towarzyszy frontom w kolorze dąb arlington wyposażonym w szkło hartowane. Łatwy dostęp do zawartości szafki wiszącej zapewnia uchwyt zintegrowany z linią frontu.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.