Szafka wisząca Sole – górny narożnik kuchni

Podczas gotowania często błądzisz po kuchni szukając odpowiednich akcesoriów kuchennych lub naczyń? Stwórz komfortową zabudowę z linią mebli kuchennych Family Line z frontem Sole. Wyróżniająca się nowoczesnymi, gładkimi frontami linia zawiera także szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak kosze cargo czy ociekarki w standardowym wyposażeniu.

Posiadasz narożnik, który chciałabyś praktycznie zabudować? Z pomocą przychodzi szafka wisząca Sole, która idealnie sprawdzi się w narożu o wymiarach 60x60 cm. W ten sposób zyskujesz miejsce do przechowywania kawy, herbaty, mąki, cukru lub naczyń.

Szafka kuchenna górna ma wymiary 60x72x30 cm, dzięki czemu sprawdzi się z szafką dolną o tej samej szerokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach.

Jak rozjaśnić i optycznie powiększyć wnętrze? Wybierając jasną kolorystykę mebli. W tym przypadku korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze dąb arlington.

Nowoczesna szafka kuchenna Sole występuje w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Zaplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.