Szafka wisząca Sole – szeroka i praktyczna

Z myślą o wielbicielach gotowania i smakoszach stworzyliśmy nowoczesną linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To w niej przeplata się elegancja wykończenia z funkcjonalnymi rozwiązaniami dostępnymi w standardzie (kosze cargo, ociekarki itd.)

Szafka górna Sole to sprawdzone miejsce na szklanki, kubki i kieliszki, ale także talerze, miseczki i salaterki. Znamy też takich, którzy przechowują w niej przyprawy i zupki instant. A Ty, co w niej schowasz?

Mebel kuchenny o wymiarach 60x72 cm doskonale dopełni szafkę dolną o tych samych wymiarach (szerokość). Umieszczone w nim 2 półki pozwolą na uporządkowanie przechowywanych w nim rzeczy. Mebel posiada regulowane zawieszki.

Korpus w kolorze biały alpejski i fronty w kolorze dąb arlington tworzą doskonałe połączenie, które nie tylko rozjaśni wnętrze, ale także optycznie je powiększy. Fronty podkreślają nowoczesny styl szafki kuchennej.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.