Szafka nadstawka Sole – dopełnienie szafki gospodarczej

Sypialnia, salon i przedpokój już umeblowane i została tylko kuchnia? Pamiętaj, że to w niej przygotowujesz codziennie posiłki, dlatego musi być funkcjonalna i praktyczna. Taką zabudowę stworzysz dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Sole.

Twoja szafka gospodarcza wydaje się być niepełna? Może brakuje jej uzupełnienia w postaci szafki – nadstawki Sole, w której możesz przechowywać dowolne przedmioty tak, aby mieć je na wyciągnięcie ręki. To dobre miejsce na gąbeczki do mycia, rękawice gumowe czy druciak kuchenny.

Szafkę o wymiarach 60x23 cm należy zestawić z szafką gospodarczą o szerokości 60 cm. W ten sposób zyskasz spójną i komfortową zabudowę kuchni.

Nowoczesna nadstawka kuchenna Sole wyróżnia się korpusem w kolorze biały alpejski i frontem w kolorzedąb arlington . Takie jasne wybarwienie sprawdzi się w niewielkim metrażu optycznie go powiększając.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.