Szafka nadstawka Sole - dopełnienie szafki gospodarczej

Sypialnia, salon i przedpokój już umeblowane i została tylko kuchnia? Pamiętaj, że to w niej przygotowujesz codziennie posiłki, dlatego musi być funkcjonalna i praktyczna. Taką zabudowę stworzysz dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. Wyróżniają ją lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty i wyposażenie w standardzie (kosze cargo, ociekarki itd.).

Twoja szafka gospodarcza wydaje się być niepełna? Może brakuje jej uzupełnienia w postaci szafki - nadstawki Sole, w której możesz przechowywać dowolne przedmioty tak, aby mieć je na wyciągnięcie ręki. To dobre miejsce na gąbeczki do mycia, rękawice gumowe czy druciak kuchenny.

Szafkę o wymiarach 60x23 cm należy zestawić z szafką gospodarczą o szerokości 60 cm. W ten sposób zyskasz spójną i komfortową zabudowę kuchni.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 23 cm
Waga 12.3 kg
Do pobrania