Szafka okapowa Sole – pod zabudowę okapu

W szafce pod zabudowę okapu możesz przechowywać zapalarkę, zapałki lub gąbeczki do mycia naczyń i inne elementy kuchenne, których używasz sporadycznie. Masz już pomysł co chciałabyś w niej schować?

Szafka Sole z frontem uchylanym do góry ułatwia dostęp do zawartości, zwłaszcza gdy jest zawieszona (na 2 regulowanych zawieszkach) na wysokości. Okap z wysuwanym panelem jest w cenie szafki.

Uniwersalne połączenie kolorystyczne lakierowanych frontów w kolorze biały połysk i korpusu w kolorze biały alpejski sprawdzi się w każdym wnętrzu. Takie jasne wybarwienie sprawia, że optycznie powiększa nawet najmniejsze pomieszczenie.

Nowoczesna szafka okapowa jest dostępna z okapem w kolorze białym, czarnym i srebrnym (tutaj). Wybór idealnego wariantu pozostawiamy Tobie.

Kulinarne eksperymenty lub bazowanie na sprawdzonych przepisach – kuchnia to miejsce, w którym każdy ma swoją rutynę gotowania i sprzątanie, dlatego warto by była funkcjonalna. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole jest uniwersalna stylistycznie, dzięki czemu będzie cieszyła oko przez wiele lat. Wyposażona w lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty, kosze cargo i ociekarki w standardzie.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 50 cm
Waga 16.9 kg
Do pobrania