Szafka wisząca Sole – przechowywanie za szklanym frontem

Kuchnia jest miejscem szczególnym, to tu przygotowujesz posiłki nie tylko dla siebie, ale też dla rodziny i przyjaciół. Warto by ta przestrzeń sprzyjała eksperymentom kulinarnym i realizacji sprawdzonych przepisów na co dzień i w dni szczególne. Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Sole cechuje się  frontami ze zintegrowanymi uchwytami.

Szafka z przeszklonym frontem to doskonałe miejsce na szklanki, kubki czy kieliszki. Równie dobrze możesz ustawić w niej zastawę stołową, która będzie doskonale prezentowała się za nowoczesnym jasno-mlecznym frontem.

Nowoczesna, dwudrzwiowa szafka kuchenna Sole zapewnia Ci wygodny dostęp do zawartości. Sięganie po talerze i szklanki jest bezpieczniejsze. Zmieścisz wszystko dzięki dużym wymiarom szafki, równym 80x72 cm. Możesz zawiesić ją na 2 regulowanych zawieszkach.

Korpus w kolorze biały alpejski i  front w kolorze dąb arlington - szafka górna witryna Sole łączy w sobie wszystko to, czego potrzebujesz by stworzyć spójną i elegancką zabudowę kuchni.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 72 cm
Waga 25.4 kg
Do pobrania