Szafka wisząca Sole – przechowywanie za szklanym frontem

Kuchnia jest miejscem szczególnym, to tu przygotowujesz posiłki nie tylko dla siebie, ale też dla rodziny i przyjaciół. Warto by ta przestrzeń sprzyjała eksperymentom kulinarnym i realizacji sprawdzonych przepisów na co dzień i w dni szczególne. Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Sole cechuje się lakierowanymi frontami, zintegrowanymi uchwytami i ociekarką, koszami cargo i innym wyposażeniem w standardzie.

Szafka z przeszklonym frontem to doskonałe miejsce na szklanki, kubki czy kieliszki. Równie dobrze możesz ustawić w niej zastawę stołową, która będzie doskonale prezentowała się za nowoczesnym jasno-mlecznym frontem.

Nowoczesna, dwudrzwiowa szafka kuchenna Sole zapewnia Ci wygodny dostęp do zawartości. Sięganie po talerze i szklanki jest bezpieczniejsze. Zmieścisz wszystko dzięki dużym wymiarom szafki, równym 80x72 cm. Możesz zawiesić ją na 2 regulowanych zawieszkach.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Wysokość 72 cm
Waga 25.4 kg
Do pobrania