Szafka wisząca Sole – szeroka i praktyczna

Zabudowa kuchenna powinna być przede wszystkim funkcjonalna, a jeżeli będzie do tego estetyczna, to zyskujesz pomysł na ciekawą aranżację wnętrz. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole zachwycą Cię nowoczesnym frontem ze zintegrowanym uchwytem, ponadczasową kolorystyką i bogatym wyposażeniem w standardzie.

W jaki sposób maksymalnie zabudować kuchnię, a przy tym zyskać dostęp do całej jej zawartości? W górnej części zabudowy warto postawić na szafkę wiszącą z uchylnym frontem, który możesz otworzyć i swobodnie wyjąć zastawę świąteczną, rzadko używane przedmioty czy zapasy cukru, makaronu czy mąki.

Mebel o wymiarach 80x36x30 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości (80 cm) dzięki czemu stworzysz spójną zabudowę. W umieszczeniu szafki na wybranej wysokości sprawdzą się 2 regulowane zawieszki.

W nowoczesnej szafce kuchennej Sole znajdziesz uniwersalne połączenie kolorystyczne frontów w kolorze dąb arlington i korpusu w kolorze biały alpejski. Takie jasne wybarwienie sprawdzi się w niewielkim metrażu optycznie go powiększając.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 36 cm
Waga 13.3 kg
Do pobrania