Szafka wisząca Sole – dwudrzwiowa szafka z ociekarką

Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole stworzysz praktyczną i efektowną zabudowę kuchni. To ona zachwyca ponadczasowym wzornictwem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak kosze cargo czy ociekarka w standardowym wyposażeniu.

Za 2 pełnymi frontami znajdziesz praktyczną ociekarkę na naczynia. W ten sposób dbasz o to by naczynia, nawet te pozmywane, nie piętrzyły się na zlewie lub blacie, tylko schły schowane w szafce. Ta szafka idealnie współgra z szafką pod zlewozmywak i tworzy nierozerwalny duet.  Ociekarka jest wliczona w cenę szafki, nic nie musisz dopłacać.

Szafka górna Sole ma wymiary 80x72x30 cm i doskonale wygląda zawieszona nad szafką dolną odpowiadającą jej szerokości. Mebel jest wyposażony w 2 regulowane zawieszki.

Front w kolorze dąb arlington współgra z korpusem w kolorze biały alpejski. Jasne wybarwienie sprawia, że wnętrze wydaje się być jaśniejsze i większe, pomimo zabudowy aż po sufit.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 72 cm
Waga 18.85 kg
Do pobrania