Szafka wisząca Sole – dwudrzwiowa szafka z ociekarką

Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole stworzysz praktyczną i efektowną zabudowę kuchni. To ona zachwyca ponadczasowym wzornictwem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak kosze cargo czy ociekarka w standardowym wyposażeniu.

Za 2 pełnymi frontami znajdziesz praktyczną ociekarkę na naczynia. W ten sposób dbasz o to by naczynia, nawet te pozmywane, nie piętrzyły się na zlewie lub blacie, tylko schły schowane w szafce. Ta szafka idealnie współgra z szafką pod zlewozmywak i tworzy nierozerwalny duet.  Ociekarka jest wliczona w cenę szafki, nic nie musisz dopłacać.

Szafka górna Sole ma wymiary 80x72x30 cm i doskonale wygląda zawieszona nad szafką dolną odpowiadającą jej szerokości. Mebel jest wyposażony w 2 regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Wysokość 72 cm
Waga 18.85 kg
Do pobrania