Szafka wisząca Sole – praktycznie wydzielona przestrzeń

Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Sole to nowoczesna linia, która może towarzyszyć Ci przez lata tworząc zawsze ponadczasową, elegancką przestrzeń. Lśniące fronty, zintegrowane uchwyty i praktyczne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki w standardzie) sprawią, że gotowanie będzie znacznie łatwiejsze.

Szafka kuchenna górna z 2 frontami uchylanymi (jeden z nich to witryna) sprawdzi się w przechowywaniu produktów suchych: kasz, makaronów, ryżu, mąki, cukru, budyniów, itd. Równie dobrze możesz przechowywać w nich pojemniki na żywność, szejker i wagę kuchenną. Dwa uchylane do góry fronty sprawią, że dostęp do zawartości szafki będzie łatwiejszy, nawet jeżeli będzie umieszczona wysoko. Jeden z frontów jest wykonany z bezpiecznego szkła hartowanego w kolorze jasno-mlecznym.

Szafka górna wisząca o wymiarach 80x72x30 cm sprawdzi się w duecie z szafką dolną o tej samej szerokości (80 cm) lub dwóch szafkach o szerokości 40 cm. Szafka zawieszana na 2 regulowane zawieszki.

Połączenie kolorystyczne frontów dąb arlington z korpusem w kolorze biały alpejski sprawdzi się zwłaszcza w ciemnych i niewielkich przestrzeniach. Jasne wybarwienie optycznie powiększa i rozjaśnia wnętrze.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.