Szafka górna Top Line – przechowywanie pod sufitem

Twoja kuchnia to Twoje królestwo? Warto postawić w niej na styl i funkcjonalność, co zapewni komfort podczas codziennego użytkowania. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line wyróżnia się designem, lakierowanymi frontami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line sprawdzi się w przechowywaniu szklanek, kubków i kieliszków. Wszystkie przedmioty możesz zorganizować na 3 praktycznych półkach.

Szafkę o szerokości 40 cm i wysokości 95 cm możesz zawiesić nad szafką o tej samej szerokości. Taki rozmiar mebla sprawia, że możesz się cieszyć pełną zabudową, aż po sufit.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej  (tutaj) i prawostronnej.

Wybierz jeden z 2 wariantów kolorystycznych szafki Top Line. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line dopełni zabudowę kuchni. Wystarczy, że dobierzesz do niej inne meble z kolekcji tak, aby stworzyć maksymalnie użytkową przestrzeń w kuchni.  

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 18 kg
Do pobrania