Szafka górna Top Line – eksponuj co chcesz

Jaki masz pomysł na aranżację kuchni? Twórz ją w oparciu o funkcjonalność i doskonały styl, a zyskasz ergonomiczną kuchnię, w której z radością będziesz gotować. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line wyróżnia się designem, lakierowanymi frontami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

W przechowywaniu szklanek, kubków i kieliszków sprawdzi się szafka górna Top Line z witryną. Wyposażona w 2 praktyczne półki ułatwi organizację tych naczyń. Równie dobrze, będą wyglądały talerze lub elementy porcelanowej zastawy. Przeszklony front pozwoli na ich wyeksponowanie.

Szafka o szerokości 40 cm i wysokości 72 cm dopełni tożsamą szafkę dolną o tej samej szerokości.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Możesz wybrać jedną z 2 wersji kolorystycznych szafki Top Line. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski  i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line doskonale wkomponuje się w zabudowę kuchni. Wykorzystaj inne elementy kolekcji i stwórz spójną oraz funkcjonalną zabudowę kuchni.