Szafka górna Top Line – dodatkowy schowek

Panele położone, ściany pomalowane i przyszedł wreszcie czas na bardziej przyjemne rzeczy, tj. dobór idealnych mebli do kuchni? Jeżeli zależy Ci n tym, by były nie tylko stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne, to sprawdź nowoczesną linię mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Co je wyróżnia? Ponadczasowa stylistyka i praktyczne rozwiązania, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Gdzie przechowujesz ściereczki, gąbki  i szczotkę do mycia? Może warto wykorzystać niewielką, ale praktyczną szafkę nadstawkę Top Line, która uzupełni szafkę gospodarczą. To ona tworzy doskonałe miejsce na takie akcesoria, jak rękawiczki, rękawice kuchenne, jednorazowe tacki czy patyczki do szaszłyków.

Szafka o szerokości 40 cm i wysokości 23 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką gospodarczą  o tej samej szerokości. W ofercie mamy również szafkę o szerokości 60 cm.

Wybierz jeden z 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski i lakierowane fronty w kolorze biały połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line możesz zestawiać z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Twórz własną zabudowę, która odpowiada potrzebom Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 23 cm
Waga 9.2 kg
Do pobrania