Szafka górna Top Line – talerze w jednym miejscu

Zwyczajna, wyjątkowa? Industrialna, nowoczesna, modernistyczna? Jaką zabudowę kuchni preferujesz? Pamiętaj, by była przede wszystkim funkcjonalna. Taką aranżację stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, która wyróżnia się designem, lakierowanymi frontami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

W szafce górnej Top Line znajdują się 3 praktyczne półki, które możesz wykorzystać na organizację talerzy, misek, przypraw czy sprzętu AGD, po który sięgasz nieco rzadziej (półka umieszczona najwyżej).

Szafka o szerokości 50 cm i wysokości 95 cm współgra z szafką dolną o tej samej szerokości. Taka wysokość szafki pozwoli Ci zabudować przestrzeń pomiędzy standardowymi szafkami, a sufitem. W ten sposób zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej  i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych szafki Top Line. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line to jeden z elementów rozbudowanej kolekcji. Zestawiaj ze sobą poszczególne moduły aby stworzyć maksymalnie użytkową przestrzeń w kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 20.1 kg
Do pobrania