Szafka górna Top Line – talerze i miski mają swoje miejsce

Zbliża się wymarzony remont kuchni, a Ty szukasz inspiracji na jej wystrój? Przychodzimy z pomocą! Z nowoczesną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line urządzisz zachwycającą aranżację. Co wyróżnia linię? Design, lakierowane fronty oraz sprawdzone rozwiązania, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line to doskonałe miejsce dla zastawy, talerzy, misek, salaterek, produktów sypkich, takich jak mąka i ryż, a także szklanek i pucharków na lody. Wszystkie te rzeczy możesz posegregować i ustawić na 2 praktycznych półkach.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 95 cm dopełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Wysoka szafka zabuduje przestrzeń aż do sufitu, tworząc dodatkowe miejsce do wykorzystania.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Ciekawa wybarwień? Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line doskonale wygląda w towarzystwie pozostałych modułów z kolekcji. Zestawiaj je ze sobą aby stworzyć przestrzeń kuchni, w której zechcesz spędzać czas.