Szafka górna Top Line – narożnik pełen skarbów

Chaos w kuchni? Pozbądź się go! Wprowadź ład i porządek starannie wydzielając miejsca na poszczególne kuchenne niezbędniki. Pomoże w tym nowoczesna zabudowa i ciekawe rozwiązania, które kryją w sobie meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi elementami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna narożna Top Line to idealne miejsce do przechowywania kaw, herbat, przypraw lub makaronów i kasz. Wyposażona w 2 praktyczne półki pomoże Ci podzielić przedmioty pod kątem gatunku produktu lub według Twojego własnego klucza.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm zabuduje naroże o wymiarach 60x60 cm.

Mebel dostępny w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line możesz zestawiać z innymi elementami kolekcji tworząc dowolne kompozycje. Dzięki temu stworzysz wymarzoną, funkcjonalną zabudowę kuchni.