Szafka górna Top Line – praktyczna zabudowa narożnika

Planując zabudowę kuchni pamiętaj, że ma służyć przede wszystkim Tobie i Twojej rodzinie. Zwróć uwagę na rozstaw sprzętu AGD oraz szafek funkcjonalnych. A styl? Ten mają meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Gdzie przechowujesz szklanki i kieliszki? Szafka górna narożna Top Line to idealne miejsce do przechowywania zastawy stołowej, salaterek, przypraw czy produktów takich jak makarony, kasze, kawy i herbaty. Wyposażona w 3 praktyczne półki pomoże Ci podzielić przedmioty i zyskać do nich łatwy dostęp.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 95 cm zabuduje naroże o wymiarach 60x60 cm.

Mebel dostępny w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Do wyboru masz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zestaw w innymi szafkami dostępnymi w kolekcji Family Line. Dobierz je tak, aby stworzyć spójną i w pełni funkcjonalną zabudowę kuchni.