Szafka górna Top Line – wykorzystaj narożnik praktycznie

Kuchnia – obowiązkowy domowy przystanek. To w niej wypakowujesz zakupy, gotujesz obiady, przygotowujesz desery i sprzątasz po wspólnym „kucharzeniu”. Dlatego tak ważna jest jej dobra organizacja. Pomogą w tym meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna narożna Top Line z frontem typu witryna to idealne miejsce do przechowywania kieliszków, szklanek i salaterek. Wyposażona w 2 praktyczne półki pomoże Ci podzielić przedmioty pod kątem gatunku produktu lub według Twojego własnego klucza.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm zabuduje naroże o wymiarach 60x60 cm.

Mebel dostępny w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line i pozostałe elementy z kolekcji możesz ze sobą dowolnie łączyć. W ten sposób stworzysz stworzysz wymarzoną, funkcjonalną zabudowę kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 26.05 kg
Do pobrania