Szafka górna Top Line – jeszcze jedna skrytka

Przed Tobą wybór idealnych mebli kuchennych? Na pewno przejrzałaś wiele katalogów wnętrzarskich i masz już kilka pomysłów. Może uda się je zrealizować z udziałem nowoczesnych mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Co je wyróżnia? Ponadczasowa stylistyka i praktyczne rozwiązania, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Do przechowywania gąbek, ściereczek, szczotki do mycia wykorzystaj praktyczną szafkę nadstawkę Top Line, która uzupełni szafkę gospodarczą. To ona tworzy doskonałe miejsce na takie akcesoria, jak rękawiczki, rękawice kuchenne, jednorazowe tacki czy patyczki do szaszłyków.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 23 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką gospodarczą  o tej samej szerokości. Potrzebujesz mniejszego rozmiaru? Sprawdź szafkę o szerokości 40 cm.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski i lakierowane fronty w kolorze biały połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line możesz zestawiać z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Twórz własną zabudowę, która odpowiada potrzebom Twojej rodziny.