Szafka górna Top Line – standardowo praktyczna

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania kuchni, to na pewno wiesz jak ważne jest połączenie funkcjonalności i dobrego stylu. Nie musisz już dłużej szukać mebli, które spełniają te wymagania. Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line wyróżnia się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

W Twojej kuchni piętrzą się brudne naczynia? Czas na zmywanie! Najpierw umyj szklanki, sztućce, a dopiero później talerze i garnki. Pozmywane naczynia ułóż w szafce górnej Top Line z ociekarką. Zawieś ją nad zlewem lub zmywarką i zyskaj łatwy dostęp do czystych kubków i talerzy. 

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Mebel wykonano w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do szafki kuchennej górnej z frontem Top Line dołącz inne elementy rozbudowanej kolekcji Family Line, dzięki czemu zachwycisz bliskich spójną i funkcjonalną zabudową kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 13.55 kg
Do pobrania